Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hallvardbarn
Flick Fan - 38 Films Ranked
Member Since: Sep 17, 2009
Location: Norway
Recent Rankings
76 American History X (1998) - Sep 24, 2009
70 Dracula (1992) - Sep 24, 2009
74 The Illusionist (2006) - Sep 24, 2009
80 The Prestige (2006) - Sep 24, 2009
75 Saving Private Ryan (1998) - Sep 24, 2009
61 Beverly Hills Cop (1984) - Sep 24, 2009
98 Sunshine (2007) - Sep 24, 2009
70 Fight Club (1999) - Sep 24, 2009
52 Michael (1996) - Sep 24, 2009
75 The Departed (2006) - Sep 24, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hallvardbarn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?