Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hamedzizo
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Oct 4, 2010
Location: Iran
Recent Rankings
75 There Will Be Blood (2007) - Oct 04, 2010
50 Juno (2007) - Oct 04, 2010
75 Gandhi (1982) - Oct 04, 2010
70 The English Patient (1996) - Oct 04, 2010
80 Eyes Wide Shut (1999) - Oct 04, 2010
75 Dead Poets Society (1989) - Oct 04, 2010
70 Michael Clayton (2007) - Oct 04, 2010
80 We're No Angels (1989) - Oct 04, 2010
80 Arlington Road (1999) - Oct 04, 2010
80 Memento (2001) - Oct 04, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hamedzizo. Why not go rank more films, then come back and check it out again?