Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hamid
Flick Fan - 26 Films Ranked
Member Since: Oct 30, 2008
Location: UK
Recent Rankings
73 The Matrix Revolutions (2003) - Nov 08, 2008
70 The Matrix Reloaded (2003) - Nov 08, 2008
70 The Matrix (1999) - Nov 08, 2008
73 Ratatouille (2007) - Nov 01, 2008
60 Cashback (2006) - Nov 01, 2008
62 Monster-in-Law (2005) - Nov 01, 2008
79 Ocean's Eleven (2001) - Oct 31, 2008
70 Minority Report (2002) - Oct 31, 2008
70 Juno (2007) - Oct 30, 2008
68 Meet the Spartans (2008) - Oct 30, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hamid. Why not go rank more films, then come back and check it out again?