Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hamidro
Movie Buff - 237 Films Ranked
Member Since: Oct 5, 2010
Location: Iran
Recent Rankings
91 The Lives of Others (2006) - Oct 06, 2010
90 The Usual Suspects (1995) - Oct 06, 2010
76 North by Northwest (1959) - Oct 06, 2010
60 Chicken Little (2005) - Oct 06, 2010
55 The Girl Next Door (2004) - Oct 06, 2010
78 Pride & Prejudice (2005) - Oct 06, 2010
20 Saw (2004) - Oct 06, 2010
76 The 40-Year-Old Virgin (2005) - Oct 06, 2010
55 Big Momma's House (2000) - Oct 06, 2010
80 Raising Arizona (1987) - Oct 06, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hamidro. Why not go rank more films, then come back and check it out again?