Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
handi
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Jul 23, 2008
Location: Australia
Recent Rankings
85 Twilight (2008) - Dec 28, 2009
80 Twister (1996) - Dec 28, 2009
90 The Dark Knight (2008) - Dec 28, 2009
89 Avatar (2009) - Dec 28, 2009
95 Shrek the Halls (2007) - Dec 28, 2009
95 Shrek the Third (2007) - Dec 28, 2009
95 Shrek 2 (2004) - Dec 28, 2009
95 Shrek (2001) - Dec 28, 2009
90 Finding Nemo (2003) - Dec 28, 2009
90 The Matrix Revolutions (2003) - Dec 28, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with handi. Why not go rank more films, then come back and check it out again?