Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hangman
Flick Fan - 10 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2010
Location: izmir, Turkey
Recent Rankings
65 The Transporter 2 (2005) - Aug 01, 2010
50 The Matrix Revolutions (2003) - Aug 01, 2010
90 The Truman Show (1998) - Aug 01, 2010
70 Wanted (2008) - Aug 01, 2010
55 Hot Fuzz (2007) - Aug 01, 2010
80 The Terminal (2004) - Aug 01, 2010
55 Never Been Kissed (1999) - Aug 01, 2010
75 Braveheart (1995) - Aug 01, 2010
80 WALL·E (2008) - Aug 01, 2010
85 Slumdog Millionaire (2008) - Aug 01, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hangman. Why not go rank more films, then come back and check it out again?