Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hanihoudsony
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Jan 3, 2011
Location: tehran, Iran
Recent Rankings
85 2 Fast 2 Furious (2003) - Jan 03, 2011
70 Taxi Driver (1976) - Jan 03, 2011
85 As Good As It Gets (1997) - Jan 03, 2011
85 Girl, Interrupted (1999) - Jan 03, 2011
85 The Bourne Identity (2002) - Jan 03, 2011
80 Enigma (2001) - Jan 03, 2011
85 Man of the Year (2006) - Jan 03, 2011
85 In Bruges (2008) - Jan 03, 2011
90 Fight Club (1999) - Jan 03, 2011
85 Kill Bill: Volume 2 (2004) - Jan 03, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hanihoudsony. Why not go rank more films, then come back and check it out again?