hansgruber

hansgruber
Movie Buff - 124 Film Ratings
Member Since: 16 May 2013
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35% Yes Man (2008) - Rated 16 May 2013
60% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 16 May 2013
60% The Blind Side (2009) - Rated 16 May 2013
60% The Incredibles (2004) - Rated 16 May 2013
35% Batman Returns (1992) - Rated 16 May 2013
2% Hancock (2008) - Rated 16 May 2013
7% Scooby-Doo (2002) - Rated 16 May 2013
86% The Avengers (2012) - Rated 16 May 2013
16% Chocolat (2000) - Rated 16 May 2013
86% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 16 May 2013