hanshp

hanshp
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 13 Oct 2007
Location: Oslo, Norway
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 71% Good Will Hunting (1997) - Rated 13 Oct 2007
20 1% The Nutty Professor (1996) - Rated 13 Oct 2007
70 45% The Blair Witch Project (1999) - Rated 13 Oct 2007
60 23% American Beauty (1999) - Rated 13 Oct 2007
75 60% Back to the Future Part II (1989) - Rated 13 Oct 2007
75 60% Wayne's World (1992) - Rated 13 Oct 2007
65 31% Falling Down (1993) - Rated 13 Oct 2007
60 23% Titanic (1997) - Rated 13 Oct 2007
70 45% Die Hard 2 (1990) - Rated 13 Oct 2007
65 31% Love Actually (2003) - Rated 13 Oct 2007