hansonra

hansonra
Flick Fan - 25 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

35 2% Watchmen (2009) - Rated 07 Jun 2014
90 64% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 07 Jun 2014
85 52% Batman Begins (2005) - Rated 07 Jun 2014
80 40% Lilo & Stitch (2002) - Rated 07 Jun 2014
87 58% The Nightmare Before Christmas (1993) - Rated 07 Jun 2014
80 40% The 40-Year-Old Virgin (2005) - Rated 07 Jun 2014
90 64% Harry Potter and the Sorcerer's Stone (2001) - Rated 07 Jun 2014
80 40% Men in Black (1997) - Rated 07 Jun 2014
100 94% Ghost (1990) - Rated 07 Jun 2014
97 82% Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Rated 07 Jun 2014