happy_cofee

happycofee
Movie Buff - 118 Film Ratings
Member Since: 22 Dec 2013
Location: Greece
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

95 86% Brazil (1985) - Rated 23 Feb 2015
80 56% The Blood of a Poet (1932) - Rated 23 Feb 2015
70 38% Barton Fink (1991) - Rated 23 Feb 2015
90 75% Delicatessen (1991) - Rated 23 Feb 2015
100 95% The Bed Sitting Room (1969) - Rated 23 Feb 2015
100 95% Life of Brian (1979) - Rated 23 Feb 2015
100 95% The Big Lebowski (1998) - Rated 25 Nov 2014
90 75% Alice (1988) - Rated 25 Nov 2014
90 75% Dawn of the Dead (1978) - Rated 25 Nov 2014
80 56% El Topo (1970) - Rated 25 Nov 2014