Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
happycow
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jul 21, 2009
Location: Denmark
Recent Rankings
55 Three Amigos! (1986) - Jul 21, 2009
73 From Dusk Till Dawn (1996) - Jul 21, 2009
77 What Women Want (2000) - Jul 21, 2009
78 Crank (2006) - Jul 21, 2009
73 Hitch (2005) - Jul 21, 2009
70 Alien (1979) - Jul 21, 2009
78 Mars Attacks! (1996) - Jul 21, 2009
82 Schindler's List (1993) - Jul 21, 2009
87 The Jacket (2005) - Jul 21, 2009
90 The Game (1997) - Jul 21, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with happycow. Why not go rank more films, then come back and check it out again?