Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
happytom82
Movie Buff - 236 Films Ranked
Member Since: Apr 21, 2011
Location: Norway
Recent Rankings
95 Predator (1987) - Jun 03, 2011
68 Jackie Brown (1997) - Jun 03, 2011
62 We Own the Night (2007) - Jun 03, 2011
5 Charlie's Angels (2000) - Apr 25, 2011
21 Waterworld (1995) - Apr 25, 2011
67 Dawn of the Dead (2004) - Apr 25, 2011
65 Starship Troopers (1997) - Apr 25, 2011
22 Battle: Los Angeles (2011) - Apr 25, 2011
78 The Road (2009) - Apr 25, 2011
79 3:10 to Yuma (2007) - Apr 25, 2011
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with happytom82. Why not go rank more films, then come back and check it out again?