![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hardcle | |
![]() |
Movie Buff - 301 Films Ranked
Member Since: Jan 21, 2008
Location: Liberty, MO, USA
|

| 77 | The Hunger Games (2012) - May 03, 2012 |
| 78 | Rush: Beyond the Lighted Stage (2010) - May 03, 2012 |
| 80 | Moneyball (2011) - Apr 15, 2012 |
| 65 | Super (2011) - Apr 15, 2012 |
| 80 | Midnight in Paris (2011) - Apr 15, 2012 |
| 63 | Green Lantern (2011) - Apr 15, 2012 |
| 75 | Sucker Punch (2011) - Apr 15, 2012 |
| 73 | Joan Rivers: A Piece of Work (2010) - Apr 15, 2012 |
| 100 | Rabbit Fire (1951) - Apr 15, 2012 |
| 72 | TiMER (2010) - Feb 29, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |