Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Directors You Hate
the Blog DVD Report - May 29th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
harnettr
Flick Fan - 42 Films Ranked
Member Since: Nov 12, 2009
Location: Calgary, AB, Canada
Recent Rankings
80 The Untouchables (1987) - Nov 18, 2009
50 Akira (1988) - Nov 18, 2009
80 Lost in Translation (2003) - Nov 12, 2009
95 Donnie Darko (2001) - Nov 12, 2009
90 Before Sunrise (1995) - Nov 12, 2009
75 A History of Violence (2005) - Nov 12, 2009
85 Napoleon Dynamite (2004) - Nov 12, 2009
75 Good Will Hunting (1997) - Nov 12, 2009
80 Swordfish (2001) - Nov 12, 2009
65 The Green Mile (1999) - Nov 12, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with harnettr. Why not go rank more films, then come back and check it out again?