Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum The state of sci-fi
the Blog Server Upgrade
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
harrynostral
Movie Buff - 186 Films Ranked
Member Since: Oct 12, 2007
Recent Rankings
50 T3 Michael Clayton (2007) - Nov 12, 2007
25 T1 The Last Temptation of Christ (1988) - Nov 12, 2007
90 T10 Amadeus (1984) - Nov 12, 2007
90 T10 Porco Rosso (1992) - Oct 17, 2007
80 T8 A Clockwork Orange (1971) - Oct 12, 2007
65 T4 Independence Day (1996) - Oct 12, 2007
70 T6 Blade (1998) - Oct 12, 2007
80 T8 Catch Me If You Can (2002) - Oct 12, 2007
33 T2 The Bourne Ultimatum (2007) - Oct 12, 2007
33 T2 Saw II (2005) - Oct 12, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with harrynostral. Why not go rank more films, then come back and check it out again?