![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
harvester | |
![]() |
Movie Buff - 105 Films Ranked
Member Since: Dec 28, 2011
Location: Provo, Utah, USA
|

| 85 | The Wedding Singer (1998) - Dec 28, 2011 |
| 95 | What's Eating Gilbert Grape (1993) - Dec 28, 2011 |
| 87 | The Princess Bride (1987) - Dec 28, 2011 |
| 90 | Punch-Drunk Love (2002) - Dec 28, 2011 |
| 90 | Far and Away (1992) - Dec 28, 2011 |
| 85 | 50 First Dates (2004) - Dec 28, 2011 |
| 85 | Kate & Leopold (2001) - Dec 28, 2011 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Dec 28, 2011 |
| 87 | Little Miss Sunshine (2006) - Dec 28, 2011 |
| 85 | Dead Poets Society (1989) - Dec 28, 2011 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |