![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
harvey | |
![]() |
Flick Fan - 61 Films Ranked
Member Since: Dec 9, 2009
|

| 50 | Phenomena (1985) - Jul 07, 2010 |
| 86 | A Chinese Ghost Story (1987) - Jun 06, 2010 |
| 80 | Carnival of Souls (1962) - Jun 05, 2010 |
| 65 | Altered States (1980) - Jun 05, 2010 |
| 70 | Land of the Dead (2005) - Jun 05, 2010 |
| 65 | Bruiser (2000) - Jun 05, 2010 |
| 15 | We Live in Public (2009) - Jun 05, 2010 |
| 30 | Big Fan (2009) - Jun 05, 2010 |
| 84 | Shaun of the Dead (2004) - Feb 09, 2010 |
| 80 | Rear Window (1954) - Feb 09, 2010 |
| Directors | George A. Romero |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |