![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hasticay | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Oct 3, 2010
Location: USA
|
|
Bio: student
| |

| 85 | Pretty Woman (1990) - Jan 03, 2012 |
| 85 | Dead Poets Society (1989) - Jan 03, 2012 |
| 85 | Good Bye Lenin! (2003) - Dec 11, 2010 |
| 90 | Three Colors: White (1994) - Oct 11, 2010 |
| 97 | Three Colors: Blue (1993) - Oct 11, 2010 |
| 90 | The Pear Tree (1998) - Oct 03, 2010 |
| 80 | Salaam Cinema (1995) - Oct 03, 2010 |
| 90 | Leila (1996) - Oct 03, 2010 |
| 85 | Under the Skin of the City (2001) - Oct 03, 2010 |
| 90 | Ten (2002) - Oct 03, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |