![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hata20tr | |
![]() |
Movie Buff - 155 Films Ranked
Member Since: May 12, 2009
Location: Turkey
|
|
Message Sent!
| |

| 85 | Not Another Teen Movie (2001) - Sep 15, 2010 |
| 50 | Salt (2010) - Sep 15, 2010 |
| 85 | Catch Me If You Can (2002) - May 13, 2009 |
| 85 | Rocky II (1979) - May 13, 2009 |
| 80 | Superman Returns (2006) - May 13, 2009 |
| 80 | Planet of the Apes (1968) - May 13, 2009 |
| 90 | Old School (2003) - May 13, 2009 |
| 100 | Snatch (2000) - May 13, 2009 |
| 80 | Toy Story (1995) - May 13, 2009 |
| 70 | Final Destination (2000) - May 13, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |