Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hatepod
Flick Fan - 57 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2008
Location: Canada
Recent Rankings
87 The Ipcress File (1965) - Jan 06, 2008
89 A Bridge Too Far (1977) - Jan 06, 2008
84 The Caine Mutiny (1954) - Jan 06, 2008
79 Amen (2002) - Jan 06, 2008
73 The Longest Day (1962) - Jan 06, 2008
72 Rescue Dawn (2006) - Jan 06, 2008
81 Atonement (2007) - Jan 06, 2008
72 Flags of Our Fathers (2006) - Jan 06, 2008
81 Paths of Glory (1957) - Jan 06, 2008
69 Stalag 17 (1953) - Jan 06, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hatepod. Why not go rank more films, then come back and check it out again?