![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hatrick316 | |
![]() |
Flick Fan - 82 Films Ranked
Member Since: Aug 21, 2009
Location: USA
|

| 100 | Pay It Forward (2000) - Aug 21, 2009 |
| 80 | Rat Race (2001) - Aug 21, 2009 |
| 75 | Teenage Mutant Ninja Turtles (1990) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Speed (1994) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Waterworld (1995) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Beauty and the Beast (1991) - Aug 21, 2009 |
| 90 | Batman (1989) - Aug 21, 2009 |
| 100 | When Harry Met Sally... (1989) - Aug 21, 2009 |
| 50 | Apocalypse Now Redux (2001) - Aug 21, 2009 |
| 80 | That Thing You Do! (1996) - Aug 21, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |