Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hausie
Film Freak - 510 Films Ranked
Member Since: Mar 20, 2006
Location: Prague, Czech Republic
Message Sent!
500 characters left
Bio: No information
Recent Rankings
45 The Final Destination (2009) - Oct 03, 2010
60 Antichrist (2009) - Oct 03, 2010
66 A Town Called Panic (2009) - Oct 03, 2010
65 Avatar (2009) - Oct 03, 2010
60 Kawasakiho ruze (2009) - Oct 03, 2010
73 A Single Man (2009) - Oct 03, 2010
70 Mammoth (2009) - Oct 03, 2010
30 The White Ribbon (2009) - Oct 03, 2010
62 Broken Embraces (2009) - Oct 03, 2010
65 Bad Education (2004) - Oct 03, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hausie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?