Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum "Act of Valor"
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
haverinja
Film Freak - 689 Films Ranked
Member Since: Dec 2, 2008
Location: Vienna, Austria
Message Sent!
500 characters left
Bio: Simply a fictional character in a fiction story called Life...
Recent Rankings
70 Munich (2005) - May 24, 2010
1 Freedom Writers (2007) - May 24, 2010
1 Heartbreakers (2001) - May 24, 2010
10 The Door in the Floor (2004) - May 24, 2010
5 The Family Stone (2005) - May 24, 2010
1 Music and Lyrics (2007) - May 24, 2010
5 I Spy (2002) - May 24, 2010
2 I Love You, Man (2009) - May 24, 2010
10 Murder by Numbers (2002) - May 24, 2010
1 Four Brothers (2005) - May 24, 2010
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with haverinja. Why not go rank more films, then come back and check it out again?