Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jesus Camp
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hawk51
Flick Fan - 31 Films Ranked
Member Since: Jul 18, 2009
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
85 The Ref (1994) - Aug 31, 2009
90 Sleuth (1972) - Aug 31, 2009
100 Bonnie and Clyde (1967) - Aug 31, 2009
100 Once Were Warriors (1994) - Aug 31, 2009
85 The Dark Knight (2008) - Aug 31, 2009
85 From Dusk Till Dawn (1996) - Aug 31, 2009
100 Inglourious Basterds (2009) - Aug 31, 2009
60 The Butterfly Effect (2004) - Aug 31, 2009
50 Snakes on a Plane (2006) - Aug 31, 2009
50 War of the Worlds (2005) - Aug 31, 2009
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hawk51. Why not go rank more films, then come back and check it out again?