![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hayliyorgun | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Dec 15, 2010
Location: Bursa, Nilüfer, Turkey
|

| 90 | Scanners (1981) - Dec 15, 2010 |
| 90 | Fight Club (1999) - Dec 15, 2010 |
| 90 | All About My Mother (1999) - Dec 15, 2010 |
| 85 | Bad Education (2004) - Dec 15, 2010 |
| 80 | I'm Not There (2007) - Dec 15, 2010 |
| 95 | The Short Films of David Lynch (2002) - Dec 15, 2010 |
| 95 | Gerry (2002) - Dec 15, 2010 |
| 85 | My Own Private Idaho (1991) - Dec 15, 2010 |
| 90 | Crash (1996) - Dec 15, 2010 |
| 92 | Videodrome (1983) - Dec 15, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |