hayvan

hayvan
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 14 May 2015
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

30 17% Ivan's Childhood (1962) - Rated 14 May 2015
78 90% Solaris (1972) - Rated 14 May 2015
60 50% The Mirror (1975) - Rated 14 May 2015
75 75% Stalker (1979) - Rated 14 May 2015
45 40% Nostalghia (1983) - Rated 14 May 2015
45 40% The Sacrifice (1986) - Rated 14 May 2015
78 90% The Turin Horse (2011) - Rated 14 May 2015
60 50% Three Colors: Red (1994) - Rated 14 May 2015
70 60% Three Colors: White (1994) - Rated 14 May 2015
75 75% Three Colors: Blue (1993) - Rated 14 May 2015