Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hayward61
Flick Fan - 63 Films Ranked
Member Since: Dec 7, 2005
Location: USA
Recent Rankings
72 The Constant Gardener (2005) - Aug 13, 2007
59 Wedding Crashers (2005) - Aug 13, 2007
59 Madagascar (2005) - Aug 13, 2007
86 50 First Dates (2004) - Aug 13, 2007
95 Young Adam (2003) - Aug 13, 2007
38 X2: X-Men United (2003) - Aug 13, 2007
51 Willard (2003) - Aug 13, 2007
60 The Way of the Gun (2000) - Aug 13, 2007
93 The Usual Suspects (1995) - Aug 13, 2007
79 Super Troopers (2002) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hayward61. Why not go rank more films, then come back and check it out again?