Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hazard86
Movie Buff - 135 Films Ranked
Member Since: Jun 9, 2008
Location: Canada
Recent Rankings
84 River's Edge (1986) - Jun 09, 2008
79 Point Break (1991) - Jun 09, 2008
84 Dracula (1992) - Jun 09, 2008
79 Speed (1994) - Jun 09, 2008
86 Devil's Advocate (1997) - Jun 09, 2008
80 The Matrix Revolutions (2003) - Jun 09, 2008
90 A Scanner Darkly (2006) - Jun 09, 2008
80 Street Kings (2008) - Jun 09, 2008
82 Empire of the Sun (1987) - Jun 09, 2008
84 Reign of Fire (2002) - Jun 09, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hazard86. Why not go rank more films, then come back and check it out again?