![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hazel | |
![]() |
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2007
Location: Bulgaria
|

| 95 | Inception (2010) - Nov 08, 2010 |
| 86 | Where the Wild Things Are (2009) - Jan 13, 2010 |
| 80 | (500) Days of Summer (2009) - Jan 13, 2010 |
| 90 | Spring, Summer, Fall, Winter... and Spring (2003) - Jan 13, 2010 |
| 100 | Avatar (2009) - Dec 28, 2009 |
| 95 | 3-Iron (2004) - Dec 14, 2009 |
| 95 | In Bruges (2008) - Apr 07, 2009 |
| 97 | Sunset Blvd. (1950) - Apr 07, 2009 |
| 95 | Before Sunset (2004) - Apr 07, 2009 |
| 95 | Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Nov 18, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |