![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hbrumm | |
![]() |
Movie Buff - 199 Films Ranked
Member Since: Dec 29, 2008
Location: USA
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | When Harry Met Sally... (1989) - Dec 30, 2008 |
| 90 | The Notebook (2004) - Dec 30, 2008 |
| 92 | Harry Potter and the Goblet of Fire (2005) - Dec 30, 2008 |
| 88 | Ghostbusters (1984) - Dec 30, 2008 |
| 92 | Shrek 2 (2004) - Dec 30, 2008 |
| 90 | The Abyss (1989) - Dec 30, 2008 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006) - Dec 30, 2008 |
| 90 | Pirates of the Caribbean: At World's End (2007) - Dec 30, 2008 |
| 85 | Kiss Kiss, Bang Bang (2005) - Dec 30, 2008 |
| 86 | Dogma (1999) - Dec 30, 2008 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |