![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hconnoll | |
![]() |
Flick Fan - 99 Films Ranked
Member Since: Aug 18, 2009
Location: Philadelphia, PA, USA
|

| 90 | Walk the Line (2005) - Aug 18, 2009 |
| 88 | Forgetting Sarah Marshall (2008) - Aug 18, 2009 |
| 96 | A Beautiful Mind (2001) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Jurassic Park (1993) - Aug 18, 2009 |
| 90 | What Women Want (2000) - Aug 18, 2009 |
| 93 | The Notebook (2004) - Aug 18, 2009 |
| 85 | A Lot Like Love (2005) - Aug 18, 2009 |
| 85 | The Princess Bride (1987) - Aug 18, 2009 |
| 100 | Pride & Prejudice (2005) - Aug 18, 2009 |
| 90 | Home Alone 2: Lost in New York (1992) - Aug 18, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |