![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hcook49653 | |
![]() |
Flick Fan - 32 Films Ranked
Member Since: Aug 1, 2009
Location: cedar, mi, USA
|
|
Message Sent!
| |

| 80 | Dumb and Dumber (1994) - Aug 01, 2009 |
| 65 | Sahara (2005) - Aug 01, 2009 |
| 75 | Honey, I Shrunk the Kids (1989) - Aug 01, 2009 |
| 95 | Clerks II (2006) - Aug 01, 2009 |
| 70 | The Incredibles (2004) - Aug 01, 2009 |
| 80 | American Beauty (1999) - Aug 01, 2009 |
| 95 | Toy Story (1995) - Aug 01, 2009 |
| 90 | Harry Potter and the Prisoner of Azkaban (2004) - Aug 01, 2009 |
| 80 | Something's Gotta Give (2003) - Aug 01, 2009 |
| 90 | 50 First Dates (2004) - Aug 01, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |