Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
headbangtier
Flick Fan - 30 Films Ranked
Member Since: Nov 17, 2008
Location: Soest, NRW, Germany
Recent Rankings
90 Ray (2004) - Mar 26, 2009
70 8 Mile (2002) - Mar 26, 2009
95 The Simpsons Movie (2007) - Mar 26, 2009
90 The Truman Show (1998) - Mar 26, 2009
95 Groundhog Day (1993) - Mar 26, 2009
70 Ice Age (2002) - Mar 26, 2009
80 Ratatouille (2007) - Mar 26, 2009
70 Marley & Me (2008) - Mar 26, 2009
Mini-Review: Thought it would be a Comedy, and Kid's Film, but the end is not pretty good for children.. I cried so much :(
95 Something's Gotta Give (2003) - Mar 26, 2009
Mini-Review: love, love, love it :)
70 Jeepers Creepers 2 (2003) - Nov 17, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with headbangtier. Why not go rank more films, then come back and check it out again?