Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hearjohn
Flick Fan - 22 Films Ranked
Member Since: Dec 5, 2005
Recent Rankings
89 Akira (1988) - Aug 13, 2007
91 American Beauty (1999) - Aug 13, 2007
87 The Anniversary Party (2001) - Aug 13, 2007
92 The Bourne Identity (2002) - Aug 13, 2007
86 Hitch (2005) - Aug 13, 2007
82 House of Flying Daggers (2004) - Aug 13, 2007
70 Hulk (2003) - Aug 13, 2007
84 I Spy (2002) - Aug 13, 2007
92 Igby Goes Down (2002) - Aug 13, 2007
94 The Incredibles (2004) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hearjohn. Why not go rank more films, then come back and check it out again?