![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
heavyhitters | |
![]() |
Movie Buff - 270 Films Ranked
Member Since: May 25, 2007
Location: USA
|

| 84 | Apocalypse Now (1979) - May 25, 2007 |
| 88 | Seven (1995) - May 25, 2007 |
| 80 | Revenge of the Nerds (1984) - May 25, 2007 |
| 75 | The Aviator (2004) - May 25, 2007 |
| 75 | Snow White and the Seven Dwarfs (1937) - May 25, 2007 |
| 70 | Underworld: Evolution (2006) - May 25, 2007 |
| 87 | The Queen (2006) - May 25, 2007 |
| 86 | Maverick (1994) - May 25, 2007 |
| 77 | Aladdin (1992) - May 25, 2007 |
| 83 | Jay and Silent Bob Strike Back (2001) - May 25, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |