Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hedda
Flick Fan - 52 Films Ranked
Member Since: Jul 6, 2008
Location: USA
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
98 The Royal Tenenbaums (2001) - Jul 10, 2008
90 Horton Hears a Who! (2008) - Jul 10, 2008
69 The Happening (2008) - Jul 10, 2008
69 The Strangers (2008) - Jul 10, 2008
87 Sex and the City (2008) - Jul 10, 2008
85 Three Colors: Red (1994) - Jul 10, 2008
84 Three Colors: White (1994) - Jul 10, 2008
90 Three Colors: Blue (1993) - Jul 10, 2008
100 Blue (1993) - Jul 10, 2008
91 Stalker (1979) - Jul 10, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hedda. Why not go rank more films, then come back and check it out again?