Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hehheh2
Flick Fan - 80 Films Ranked
Member Since: Jan 4, 2008
Location: Finland
Message Sent!
500 characters left
Bio: List of movies watched 2008.
Recent Rankings
5 Crash (1996) - Apr 22, 2008
5 Ivan's Childhood (1962) - Apr 20, 2008
4 Rififi (1955) - Apr 18, 2008
4 Carne (1991) - Apr 18, 2008
2 Fido (2007) - Apr 14, 2008
Mini-Review: not that clever one-trick-pony
5 Irreversible (2002) - Apr 13, 2008
4 Undisputed II: Last Man Standing (2006) - Apr 13, 2008
Mini-Review: this is an excellent 80s action pastiche. it has everything.
1 Cloverfield (2008) - Apr 13, 2008
Mini-Review: internet shit
1 The Deaths of Ian Stone (2007) - Apr 11, 2008
Mini-Review: another vampire variation
3 Inside (2007) - Apr 11, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hehheh2. Why not go rank more films, then come back and check it out again?