![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
helena_88 | |
![]() |
Flick Fan - 65 Films Ranked
Member Since: Jun 14, 2006
Location: Norway
|

| 57 | After the Sunset (2004) - Aug 13, 2007 |
| 70 | American History X (1998) - Aug 13, 2007 |
| 60 | American Pie (1999) - Aug 13, 2007 |
| 92 | The Phantom of the Opera (2004) - Aug 13, 2007 |
| 60 | Big Fish (2003) - Aug 13, 2007 |
| 82 | Bowling for Columbine (2002) - Aug 13, 2007 |
| 73 | Braveheart (1995) - Aug 13, 2007 |
| 55 | Bruce Almighty (2003) - Aug 13, 2007 |
| 81 | Cinema Paradiso (1988) - Aug 13, 2007 |
| 81 | A Clockwork Orange (1971) - Aug 13, 2007 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |