![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
helio | |
![]() |
Flick Fan - 83 Films Ranked
Member Since: Jan 6, 2011
Location: Vitoria da Conquista, Bahia, Brazil
|

| 70 | Dogma (1999) - May 13, 2012 |
| 65 | Run Lola Run (1998) - May 13, 2012 |
| 70 | Fight Club (1999) - May 13, 2012 |
| 70 | District 9 (2009) - May 13, 2012 |
| 85 | Hero (1992) - May 13, 2012 |
| 80 | Austin Powers: International Man of Mystery (1997) - May 13, 2012 |
| 80 | Collateral (2004) - May 13, 2012 |
| 50 | Philadelphia (1993) - May 13, 2012 |
| 30 | Proof (2005) - May 13, 2012 |
| 20 | Monster-in-Law (2005) - May 13, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |