hellabased

hellabased
Movie Buff - 190 Film Ratings
Member Since: 06 Jan 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 70% The Sandlot (1993) - Rated 07 Jan 2013
85 87% Gladiator (2000) - Rated 06 Jan 2013
85 87% Léon: The Professional (1994) - Rated 06 Jan 2013
80 70% Wanted (2008) - Rated 06 Jan 2013
90 96% Fight Club (1999) - Rated 06 Jan 2013
95 99% The Matrix (1999) - Rated 06 Jan 2013
80 70% El infierno (2010) - Rated 06 Jan 2013
80 70% Rudo y Cursi (2008) - Rated 06 Jan 2013
85 87% The Lion King (1994) - Rated 06 Jan 2013
80 70% The Incredibles (2004) - Rated 06 Jan 2013