![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hellspanky | |
![]() |
Movie Buff - 242 Films Ranked
Member Since: Jun 2, 2009
Location: Auckland, New Zealand
|
|
Message Sent!
| |

| 65 | Dante's Peak (1997) - May 17, 2010 |
| 65 | Equilibrium (2002) - May 17, 2010 |
| 75 | Kindergarten Cop (1990) - May 17, 2010 |
| 66 | The Squid and the Whale (2005) - May 17, 2010 |
| 81 | Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street (2007) - May 17, 2010 |
| 70 | Zodiac (2007) - May 17, 2010 |
| 59 | Freaky Friday (2003) - May 17, 2010 |
| 72 | My Girl (1991) - May 17, 2010 |
| 40 | Alvin and the Chipmunks (2007) - May 17, 2010 |
| 0 | The Passion of the Christ (2004) - May 17, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |