![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
helonicer | |
![]() |
Movie Buff - 133 Films Ranked
Member Since: Mar 15, 2009
Location: Haifa, Israel
|

| 85 | The Silence of the Lambs (1991) - Mar 15, 2009 |
| 100 | Blade Runner (1982) - Mar 15, 2009 |
| 85 | The Shawshank Redemption (1994) - Mar 15, 2009 |
| 80 | Highlander (1986) - Mar 15, 2009 |
| 82 | Spaceballs (1987) - Mar 15, 2009 |
| 80 | Gangs of New York (2002) - Mar 15, 2009 |
| 78 | The Dark Knight (2008) - Mar 15, 2009 |
| 83 | Michael Clayton (2007) - Mar 15, 2009 |
| 85 | Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Mar 15, 2009 |
| 78 | Terminator 3: Rise of the Machines (2003) - Mar 15, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |