![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
hemang | |
![]() |
Flick Fan - 11 Films Ranked
Member Since: Aug 25, 2009
Location: USA
|

| 95 | American Pie (1999) - Aug 25, 2009 |
| 90 | The Pursuit of Happyness (2006) - Aug 25, 2009 |
| 85 | Pulp Fiction (1994) - Aug 25, 2009 |
| 50 | Proof (2005) - Aug 25, 2009 |
| 90 | The Dark Knight (2008) - Aug 25, 2009 |
| 40 | The Cable Guy (1996) - Aug 25, 2009 |
| 80 | The Aviator (2004) - Aug 25, 2009 |
| 75 | Mr. and Mrs. Smith (2005) - Aug 25, 2009 |
| 60 | The Italian Job (2003) - Aug 25, 2009 |
| 75 | The Karate Kid (1984) - Aug 25, 2009 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |