Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum New Movie Pic Game
the Blog DVD Report - February 7th
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
hengie
Movie Buff - 321 Films Ranked
Member Since: Apr 26, 2008
Location: Italy
Message Sent!
500 characters left
Recent Rankings
78 The Lives of Others (2006) - May 11, 2008
73 Thank You for Smoking (2006) - May 11, 2008
67 2001: A Space Odyssey (1968) - May 11, 2008
65 Once Were Warriors (1994) - May 09, 2008
80 Full Metal Jacket (1987) - May 09, 2008
65 Deep Red (1975) - May 09, 2008
69 Arizona Dream (1993) - May 04, 2008
80 Underground (1995) - May 04, 2008
68 Santa Maradona (2001) - May 04, 2008
68 Escape from Alcatraz (1979) - May 03, 2008
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with hengie. Why not go rank more films, then come back and check it out again?