Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
henrique_b
Film Freak - 644 Films Ranked
Member Since: Feb 18, 2012
Location: São Paulo, São Paulo, Brazil
Recent Rankings
60 Men in Black II (2002) - May 24, 2012
80 Taken (2009) - May 21, 2012
80 Steamboat Willie (1928) - May 21, 2012
75 Bananas (1971) - May 21, 2012
85 Sleeper (1973) - May 21, 2012
95 Deconstructing Harry (1997) - May 21, 2012
85 Wild Man Blues (1997) - May 21, 2012
85 Men in Black (1997) - May 21, 2012
85 Chaplin (1992) - May 21, 2012
45 The Raven (2012) - May 21, 2012
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with henrique_b. Why not go rank more films, then come back and check it out again?