![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
henrybr | |
![]() |
Film Freak - 654 Films Ranked
Member Since: Sep 5, 2009
Location: BH, MG, Brazil
|
|
Message Sent!
| |

| 74 | Celebrity (1998) - Feb 03, 2012 |
| 78 | We Need to Talk About Kevin (2011) - Feb 02, 2012 |
| 71 | Les émotifs anonymes (2010) - Feb 01, 2012 |
| 62 | The Descendants (2011) - Jan 31, 2012 |
| 67 | The Girl with the Dragon Tattoo (2011) - Jan 30, 2012 |
| 93 | 2001: A Space Odyssey (1968) - Jan 30, 2012 |
| 73 | The Adventures of Tintin (2011) - Jan 30, 2012 |
| 65 | The Lady Eve (1941) - Jan 26, 2012 |
| 72 | Barão Olavo, o Horrível (1970) - Jan 18, 2012 |
| 78 | Hiroshima mon amour (1959) - Jan 17, 2012 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |