henryjfry

henryjfry
Movie Buff - 427 Film Ratings
Member Since: 21 Jun 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 26% The Pursuit of Happyness (2006) - Rated 21 Jun 2015
75 68% 300 (2007) - Rated 21 Jun 2015
65 26% Sahara (2005) - Rated 21 Jun 2015
70 48% The Bourne Ultimatum (2007) - Rated 21 Jun 2015
70 48% Con Air (1997) - Rated 21 Jun 2015
80 83% Dances with Wolves (1990) - Rated 21 Jun 2015
70 48% Ghost Dog: The Way of the Samurai (1999) - Rated 21 Jun 2015
80 83% Life of Brian (1979) - Rated 21 Jun 2015
65 26% Man on the Moon (1999) - Rated 21 Jun 2015
75 68% 21 Jump Street (2012) - Rated 21 Jun 2015