Criticker.com - Film Recommendations and Community
currently at ...
the Forum Jason Statham: great, h...
the Blog New Enhancement: Remove ...
login | register
0 films ranked
You Explore Interact Resources
Search
Profile All Your Rankings Starred Reviews Your Best TCIs PSIs Kumpels Wishlist
Random Film
henster
Flick Fan - 20 Films Ranked
Member Since: Oct 18, 2006
Location: USA
Recent Rankings
90 Cape Fear (1991) - Aug 13, 2007
88 Downfall (2004) - Aug 13, 2007
90 Donnie Brasco (1997) - Aug 13, 2007
92 Kill Bill: Volume 1 (2003) - Aug 13, 2007
75 When a Stranger Calls (2006) - Aug 13, 2007
90 Cradle Will Rock (1999) - Aug 13, 2007
85 Psycho Beach Party (2000) - Aug 13, 2007
95 City of God (2003) - Aug 13, 2007
92 The Devil Wears Prada (2006) - Aug 13, 2007
90 True Lies (1994) - Aug 13, 2007
 
Your Films in Common
You don't have any film rankings in common with henster. Why not go rank more films, then come back and check it out again?