![]() |
currently at ...
|
|
||||||||
herniguerra | |
![]() |
Movie Buff - 128 Films Ranked
Member Since: Feb 16, 2009
Location: Argentina
|
|
Message Sent!
| |

| 93 | Mr. Nobody (2009) - Feb 27, 2011 |
| 98 | Little Shop of Horrors (1986) - Dec 20, 2010 |
| 88 | Toy Story 3 (2010) - Oct 19, 2010 |
| 82 | The Shawshank Redemption (1994) - Oct 19, 2010 |
| 100 | Inception (2010) - Aug 20, 2010 |
| 100 | Eternal Sunshine of the Spotless Mind (2004) - Aug 05, 2010 |
| 75 | Dorian Gray (2009) - Aug 04, 2010 |
| 65 | I Love You Phillip Morris (2009) - Aug 04, 2010 |
| 86 | Avatar (2009) - Aug 04, 2010 |
| 90 | The Secret in Their Eyes (2009) - Jan 20, 2010 |
Criticker.com © 2004-2012 - All Rights Reserved -
Privacy Policy |
Abuse Policy |
Contact |
About Us |
APIs |
Advertising & Press |
RSS8,146,000 Movie Rankings and Counting... |